Bonusy dostępne w ruletce

Ruletka to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gier stołowych w kasynach internetowych i stacjonarnych. Obok bakaratu i blackjacka znajdziemy ją praktycznie wszędzie i zawsze. Ogromna popularność produktu sprawiła, że operatorzy zdecydowali się docenić pozycję i dostosować do niej kilka istotnych promocji przez które warto przejść. Na ich podstawie zyskacie ciekawe profity, które będą z wami od pierwszej do ostatniej chwili. Taka rozrywka ciągnie za sobą ogrom emocji i często potężne profity. Biorąc pod uwagę, że w ruletce możecie wygrać nawet 36 razy więcej niż początkowy zakład, śmiało można powiedzieć, że mówimy tu o poważnej kasie. Doliczcie sobie do tego wszelkiej maści bonusy i wychodzi nam doskonały pomysł, nie tylko na weekend. Zapraszamy zatem do krótkiego artykułu w którym poruszamy wątek promocyjne i przybliżamy wszystkie kluczowe akcje na jakie możecie liczyć.

Rodzaje bonusów

Rodzaje bonusów w grze w ruletkęNa samym początku warto nadmienić o akcji powitalnej, która jest stosowana przez większość kasyn. To dzięki niej zyskacie podwojenie deponowanych środków, czasem nawet do nieograniczonych wartości, aczkolwiek zwykle są to kwoty maksymalnie do kilku tysięcy euro. Taka akcja może być podzielona, dzięki czemu wpłat będzie więcej, tak jak i bonusów. Podobnie działa reload bonus, chociaż zwykle nie ma on aż tak pokaźnej wartości. W przypadku ruletki musicie mieć tylko na względzie, że działa ona znacznie inaczej niż klasyczne wideo sloty z którymi macie w kasynach styczność na co dzień. Warunki gry i same szanse na zwycięstwo są tu inne, znacznie wyższe, dlatego też i operatorzy zabezpieczają się przed zbyt rychłym wywiązaniem się z obowiązku obrotu środkami. Dlatego też zwykle zyskujecie tu od 10 do 30% obrotu, co wydłuża zabawę. Wciąż jednak mówimy o równie dużych kwotach, co oznacza w praktyce, że przy depozycie 1 000 złotych na grę, w samej ruletce wykorzystać będziecie mogli 2 000 złotych!

Na dalszym etapie należy wspomnieć o promocjach, które nakierowane są na bonusy wynikające z gry w ruletkę, w tym na żywo. Jeśli spełnicie pewne warunki (wyzwania), możecie otrzymać darmowe spiny czy też cashback, czyli zwrot przegranych środków. Takie urozmaicenie wpływa na zdecydowanie większą frajdę z rozgrywki i jednocześnie pozwoli się realnie odkuć, bez inwestowania dodatkowych, prywatnych środków. Nadmienimy tez o dalszych akcjach, szczególnie turniejach i loteriach. Pierwsze z nich skierowane są do osób, które lubią rywalizację z innymi graczami. W takich akcjach liczy się to, kto i jaki rezultat zrealizuje w ciągu np. 20 rozdań ruletki. Lepszy wynik, wyższa pozycja w rankingu. Nagradzanych może tu być nawet kilkaset osób, a nagrody główne to często ogromne pieniądze lub wycieczki. Stosunkowo podobnie sytuacja ma się w przypadku loterii. Gracze zbierają za grę losy, które następnie trafiają do puli łącznej. W ten sposób można wygrać bardzo cenne nagrody, dzięki czemu loterie cieszą się ogromną popularnością. Zawsze warto spróbować, szczególnie, że jeden los może zaważyć o sukcesie. Nie ma zatem znaczenia czy planujecie zagrać tylko kilka rund czy nawet kilkaset.

Mając to wszystko na względzie wiecie już, że ruletka jest mocno promocyjną grą, która nastawiona jest na długą i wciągającą zabawę. Oczywiście nie wymieniliśmy wszystkich promocji, jest ich znacznie więcej, dlatego też dobrze jest monitorować operatorów sieciowych.