Gry Kasynowe Playtech

Słów kilka o marce Playtech

Playtech odniosło na tyle duży sukces, że ich obecność na londyńskiej giełdzie nikogo już nie dziwi. Marka stale się rozwija, czego dodatkowo dowodem jest 5 000 zatrudnionych pracowników. Ich biura znajdują się już zresztą w 17 krajach rozmieszczonych na całym globie. Zaowocowało to także 140 licencjom, które wpływają na jakość oferowanej rozgrywki, a także bezpieczeństwo graczy, którzy decydują się na korzystanie z ich usług. Profitów jest tu zatem niezwykle dużo. W tym krótkim artykule będziemy się starali pokazać wam wszelkie mocne strony i rozwiązania, które to Playtech wdrożył w ostatnich latach w życie. Dzięki temu łatwiej będzie wam podjąć decyzje o potencjalnym starcie wspólnych przygód. A jest o czym rozmawiać, bowiem marka cechuje się ogromną różnorodnością, od sportów wirtualnych, przez pokera, aż do wideo slotów, którym chcemy poświęcić lwią część tego tekstu. Markę możecie kojarzyć z różnych nazw, ponieważ w zależności od regionu dysponuje konkretnym wydziałem, jak np. Quickspin, które zresztą jest szeroko komentowane od momentu powstania, czyli od 2016 roku.

Różnorodność oferowanych gier hazardowych

Różnorodność oferowanych gier hazardowychTworzone przez nich gry mają różne aspekty użytkowe, dzięki czemu pozycje przypasują tak graczom klasycznym, ceniącym sobie jeszcze starego jednorękiego bandytę, jak również tym, którzy polują głównie na nowinki technologiczne. W pierwszych skierowane jest chociażby Buffalo Bliz, w drugich seria Age of the Gods. To właśnie te gry w ostatnim czasie zyskały najwięcej na popularności, a kilka konkretnych pozycji sprawiło, że to urozmaicenie przykuło uwagę mediów z całego świata. Za sprawą takich rozwiązań powstały m.in. innowacyjne systemy Wild i Scatter. Pierwszy z nich zapewni wymienność znaków i tzw. Fazę respin. Drugie z kolei dają nie tylko mnożniki nagród, ale też potrafią włączyć dodatkowe rozwiązania czy odpowiadać za jackpoty w kilku pozycjach. Jakby tego było mało, Playtech stosuje często symbolikę Bonus oraz Free Spins. Odpowiadają one kolejno za włączenie gier dodatkowych, za sprawą których wygrane będą jeszcze wyższe. Darmowe obroty to po prostu szansa do gry za friko, gdzie każdy taki spin ma wartość ostatnio rozgrywanego za realną kasę. Jest to zresztą opcja odnawialna, dlatego można tu liczyć na naprawdę wiele. Przydatne w poznawaniu takich rozwiązań będzie tu na pewno wykorzystywanie fikcyjnej gotówki. Taka waluta jest stworzona m.in. przez Playtech do tego, by gracze mogli poznawać wideo sloty czy też gry stołowe bez konieczności rejestracji na stronie kasyna czy wpłacania gotówki. Taka nauczka jest ważna, bo z jednej strony pozwala na zdobycie cennego doświadczenia, z drugiej może przekonać gracza do tego, że gra, którą wybrał w istocie jest tym, na co poluje.

W zakresie samych gier, czeka na was wiele urozmaiceń, bowiem Playtech nie tylko tworzy swoje własne gry, ale też realizuje je na podstawie przyznanych licencji. Zyskacie zatem niebywałą sposobność do gry w Supermana, Green Lantern, Top Gun, Gladiatora czy Ace’a Venturę. Do tego dochodzi wspomniane już Buffalo Bliz czy seria AoG z takimi pozycjami jak Fate of Sisters, Furious 4, King of Olympus Prince of Olympus, Goddess of Wisdom. W ostatnim czasie pojawiła się także ruletka, co jest ciekawym i bardzo ładnie rozegranym graficznie rozwiązaniem. Pełna lista to ponad setka gier, po które sięgniecie w większości kasyn internetowych.