Być jak James Bond w ruletce , niezbędne triki i wskazówki

Każdy z nas chciałby być czasem jak James Bond. Jego gra w ruletkę to nie tylko czyste szczęście, ale również – a może przede wszystkim – liczne triki i wielogodzinne analizy gry w ruletkę w kasynie online. Na ich podstawie możemy przejść do rozrywki i jeszcze na niej sporo zyskać. Właśnie dlatego przedstawiamy wam kilka podstawowych pomysłów, które pomogą w osiągnięciu celów. Pamiętajcie jednak, że to tylko część z całego zestawienia. Wielu graczy tworzy własne systemy lub przeszukuje internet w poszukiwaniu dodatkowych pomysłów. Wszystko to jasno nam pokazuje, że wygrane są możliwe, jeśli odpowiednio się do tego przygotujemy. Jeśli zatem nie tylko interesuje cię rozrywka i zabawa, bez względu na finalny rezultat, to dołącz do naszego artykułu. To kawał dobrej wiedzy!

Cenne wskazówki

Na pierwszy ogień wypada wspomnieć po prostu o minimalizowaniu ryzyka. Bo przecież największe wasze szanse na wygraną weByć jak James Bondwskazanej ruletce otrzymacie poprzez wybór wersji europejskiej (często nazywaną „francuską”) zamiast odpowiednika ze Stanów Zjednoczonych. Chodzi w tym przypadku o dodatkowe pole, 38. w tym przypadku. Zwykle wszelkie rodzaje napotkanej ruletki zaoferują wam podobne wygrane, ale nie ma co ukrywać, że przy wersji europejskiej szanse są po prostu w praktyce i teorii większe. Jeśli mówimy o tzw. House Edge, czyli szansach kasyna, to w przypadku wersji amerykańskiej wynosi ono 5.26%. Natomiast przy wersji europejskiej jest to już tylko 2.7%. Przepaść, prawda? Szybko ją odczujecie, dlatego najwyższa pora przejść do drugiego etapu z tego podpunktu. Kolejnym zadaniem gracza będzie odnalezienie kasyna internetowego, które oferuje tzw. opcję “En Prison”. Czym cechuje się to rozwiązanie? Gracz otrzymuje możliwość zatrzymania gry oraz jej cofnięcia, pod warunkiem, w którym kula z koła spadła na pole z numerem 0. W takiej sytuacji house egde spada do zaledwie 1.35%. Przepaść się powiększa? To tylko na waszą korzyść! Rozumiemy, że operatorzy często rezygnują z takich właśnie stołów, dlatego musicie dogłębnie sprawdzić wszelkie możliwości. Alternatywą dla tego rozwiązania będzie jednak opcja La Portage, która wykorzystuje podobne zasady i samo House Edge ukształtowane jest na bardzo podobnym poziomie, dzięki czemu maksymalnie powiększacie swoje szanse na końcowy sukces.

Przejdziemy teraz do drugiego punktu, który warto analizować. Będzie to po prostu obstawianie. Jak wybierać? Cóż, jest kilka trików o których musicie pamiętać. Należy wiedzieć w pierwszej kolejności, że gracz nie ma absolutnie żadnego wpływu na to, jaki numer i pole wypadnie w danej turze. Jest to czynnik absolutnie losowy. Nie można zatem kontrolować zakręceń koła. Stąd też stonowane i mądre obstawianie będzie takie ważne dla rozgrywki. Ruletka opiera się na wewnętrznych I zewnętrznych taktykach obstawiania gry. Jeśli nie wiecie czym się odróżniają, polecamy najpierw zapoznać się z pełną mechanikę. Następnie dojdzie do nas zwyczajna matematyka, wybieramy opcje najbardziej korzystne dla samej zabawy. Stąd też stwierdzenie bazowe i najczęściej wykorzystywane, że typowanie na kolor (czerwony lub czarny) daje graczowi blisko 50% prawdopodobieństwa wygranej. Szanse nie do końca wynoszą 50/50, gdyż na kole znajduje się również zielone pole z numerem 0, które automatycznie niejako obniża ten współczynnik, aczkolwiek nie wpływa na niego znacząco na tyle, by rezygnować z takiego rozwiązania. Istotna różnica jest już jednak w przypadku wydania amerykańskiego, gdzie dochodzi pole z numerem 00, co dodatkowo zaniża wasze szanse, o czym zresztą wspomnieliśmy na początku tego artykułu.

Techniki w ruletce

Jak jest ogólnie z technikami, które wykorzystują konkretne rozwiązania? Wspomnieliśmy już wcześniej, że część graczy sugeruje się danymiTechniki w ruletcesystemami, które tworzone są w sieci. My również posłużymy się pewnymi punktami. Bądźcie jednak pewni: nie ma absolutnie żadnej taktyki, która w 100% zagwarantuje wam sukces. Pisaliśmy, że nie mamy wpływu na ruch koła stąd też ostatecznie trafimy na absolutną losowość. Przykładnym rozwiązaniem jest system Lamouchere, który miał zastosowanie całe lata temu, gdy używano prawdziwych kół ruletki. Udawało się wówczas ustalić  pewne cechy stołu, następnie na tej podstawie opracowywano system o jeszcze zwiększonym prawdopodobieństwie wygranej. W dzisiejszych czasach, w dobie prymu kasyn online, gdzie każda ruletka funkcjonuje na bazie oprogramowania komputerowego nie jest możliwe wyliczenie jakichkolwiek ustaleń z tym powiązanych. Komputer całkowicie losowo generuje wszelkie pola i nie ma do tego algorytmu, który moglibyśmy złamać. Jak zatem poradzić sobie z ruletką i zyskać możliwie najwięcej? Cóż, najprostszym trikiem będą tu… bonusy. Kasyna internetowe wyprzedzają się z promocjami, dzięki którymi zyskacie dodatkowe środki, dzięki którym wydłużycie grę i automatycznie zyskacie przewagę nad graczami, którzy unikają takich rozwiązań. Istotne będzie wszak to, by pamiętać o regulaminie poszczególnych bonusów. Często warunki obrotu są na tyle wysokie, że wykręcenie wskazanych kwot będzie absurdalnie niemożliwe.

Triki i systemy gry to zwykle logiczne i chłodne podejście do tematu, dzięki czemu minimalizujecie przewagę kasyna i dajecie sobie dodatkowe atuty do wygrywania. Jeśli zatem chcecie wygrać pieniądze, zamiast bawić się przy stole, zastosujcie się do powyższych zasad.