Kiedy wycofać się z gry w Ruletkę

Kasyno Ruletka jak każda inna gra hazardowa jest bardzo kuszącą, lecz równie niebezpieczną opcją dla każdej osoby. Perspektywa wysokich wygranych sprawia, że wiele osób decyduje się na zagranie w ruletkę w kasynie internetowym lub naziemnym. Są jednak i takie sytuacje, kiedy zaczyna robić się niebezpiecznie i najlepszym naszym wyjściem byłoby zaprzestanie gry.

Kiedy wycofać się z gry w ruletkę?

Zaczniemy od czegoś prostego. Wielu graczy kasyn online decyduje się na grę w ruletkę wedle ustalonej przez siebie strategii. W jednym z naszych artykułów zajęliśmy się opisywaniem kilku popularnych strategii. Są one w miarę bezpieczne, jednak nie gwarantują nam 100 procent powodzenia. Wyobraźmy sobie, że notujemy jedną porażkę za drugą. Przy kilku, kilkunastu porażkach z rzędu nadal próbujemy się odegrać, z nadzieją, że następny obrót kołem będzie pomyślny dla nas. A co jeśli nadal będzie to porażka? Nie tylko stracimy wiele pieniędzy, lecz będzie to kosztować nas sporo nerwów jak i wielki zawód. Całkiem duża liczba osób, które w porę nie wycofały się z gry, straciła nie tylko wszystko, co miała, lecz także zadłużyła się, co miało potem bardzo negatywny wpływ na ich życie.

Cenne rady

Limity na gręUstalmy w związku z tym od razu swój limit na grę. Jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli, to po prostu zaakceptujmy porażkę. Jutro też jest dzień i być może zechcemy spróbować jeszcze raz swego szczęścia, co przy pomyślnych wiatrach zwróci nam dzisiejszą porażkę. Brnięcie w dalszą frustrację może spowodować, że stracimy nad sobą kontrolę.

Cały czas reagujmy na to, co się dzieje przy stole. Jeśli przed grą ustaliliśmy sobie konkretny budżet jak i strategie, nie zmieniajmy ich. Bywa często tak, ze pod wpływem emocji zwiększamy stawki lub też zmieniamy strategię, co ma bardzo negatywny wpływ na naszą grę. Starajmy się kontrolować. Jeśli zaczniemy robić coś niezgodnego z naszymi ustaleniami – zrezygnujmy z dalszej gry.

Opamiętanie – to w każdej sytuacji niezwykle istotna cecha. Pisaliśmy do tej pory o samych porażkach. Co zatem powinniśmy zrobić w sytuacji samych wygranych? Nie da się ukryć, że trochę osób miało sytuację, kiedy w czasie niezwykle szczęśliwego dnia zaczęło wygrywać raz po raz. Jeśli gramy jednym z podstawowych systemów, nasze wygrane nie będą aż tak wysokie. Jednak w innym wypadku można nagle wszystko stracić. Bywają osoby, które grają za całość swych pieniędzy. Dochodzi do kilkukrotnego podwojenia pieniędzy. Co wtedy? Naszym zdaniem po osiągnięciu stawki, która będzie dla nas bardzo wysoka, powinniśmy zrezygnować z gry,. Wyjdziemy z kasyna z całkiem sporymi pieniędzmi. Co prawda, moglibyśmy je pomnożyć, lecz  drugiej strony także stracić wszystko.

Uzależnienie – na sam koniec jedno z największych zagrożeń związanych z hazardem. Bywają częste przypadki, kiedy osoby uzależnioneResponsible gamingod hazardu non stop przebywają w kasynach, przez co tracą cały swój majątek, zadłużają się, tracą rodzinę, przyjaciół. Jeśli zaczynamy zauważać w sobie coś niepokojącego, myślimy za dużo lub tylko o ruletce, to najwyższa pora, aby przestać w nią grać. Dobrze będzie nie tylko zaprzestać wizyt w kasynie, lecz także powinniśmy skonsultować się z psychologiem, specjalistą.

Ruletka jak i inne gry hazardowe to okazja na szczęście, lecz również i problemy. Dobrze jest w związku z tym wiedzieć, kiedy zastopować.