Gry kasynowe Play N' Go

O tym, że Play N’ Go rozwija się bardzo szybko niech świadczy fakt, że posiadają na chwilę obecną pięć biur na całym świecie. Nie brakuje ich zarówno w Singapurze jak i Szwecji. To spora rekomendacja, bowiem pokazuje nam, że gry są na tyle przyciągające, iż zapotrzebowanie na nie stale rośnie. Oczekiwania graczy również są większe, dzięki czemu marka dokłada absolutnie wszelkich starań do tego, by wybić się ponad stan i stale zyskiwać poparcie zadowolonych klientów. W naszym artykule postaramy się przede wszystkim opisać wam dostępne gry, a także możliwości, które nam dają. Do tego dochodzi czynnik promocyjny, który jest istotnym elementem praktycznie każdego kasyna internetowego.

Największe hity gier hazardowych od Play N' Go

Największe hity gier hazardowych od Play N' GoPo markę sięga wiele kasyn. Powodów jest sporo, od sprawnych mechanizmów, przez piękne układy graficzne i animacje. Całość dopina także ogromna różnorodność gier. Trzeba przecież mieć na uwadze, że gracze mają różne gusta. Jedni preferują klasycznego jednorękiego bandytę, inni z kolei szukają czegoś ciekawsze, bardziej rozbudowanego technologicznie. W pełnej ofercie Play N’ Go znaleźć możecie sloty, gry stołowe, wideo poker, zdrapki, Fixed Odds czy nawet.. Wideo bingo! To prawdziwy tytan pracy jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania i wdrożenia, które mogą was pasjonować całymi godzinami. Zresztą, nie tylko podejście do tworzenia gier jest tu wyjątkowe, dlatego nie będziemy się w żadnym przypadku ograniczać. Poniżej przedstawimy wam spis gier, które dopiero trafiły na rynek, ale też takie, które są na nim od lat, świetnie się spisując. Każdego dnia sięga po nie tysiące osób z całego świata. I ciężko będzie się skupić wyłącznie na paru pozycjach, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że niemal każdy wideo slot, który wychodzi z ramienia Play N’ Go traktowany jest jako hit. W połączeniu z grami stołowymi jak ruletka, blackjack i bakarat, zyskacie coś, na co warto zapolować. Inna sprawa, że studio dba nie tylko o największe klasyki. Dostępne są tam gry odmienne jak mini bakarat, Single Deck MH czy też absolutne hity rynkowe, których nie znajdziecie gdzie indziej. Mamy tu na myśli – Pai Gow Poker, Super Wheel czy Money Wheel.

Niejako weszliśmy już w temat gier, zatem przedstawimy te, które na pewno poznacie już na początku swoich przygód z kasynami internetowymi. To największe hity marki, aczkolwiek prosimy pamiętać, że nie jedyne. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się Queen’s Day Tilt, które odbiło się szerokim echem przez swoją piękną oprawę i dodatkowe tryby rozgrywkowe. Do tego dodamy jeszcze Wild Falls, Battle Royal, Banana Rock, Dragon Maiden, Gunslinger REloaded, Raging Rex, Star joker, Rise of Olympus, Iron Girl, Street Magic, Cops N’ Robbers, Cats and Cash, Sizzling Spins, Sweet Alchemy i Baker’s Treat. Do tego dodamy licencjonowane wydanie Hugo Goal, które powstało specjalnie z myślą o ostatnich mistrzostwach świata w piłce nożnej. Nie możemy jednak zapomnieć o Legacy of Egypt (niezwykły klasyk) czy Mermaid’s Diamond. Na koniec zostawiliśmy sobie prawdziwą perełkę, czyli Reactoonz. To gra, która bardzo znacząco odbiega od klasycznego układu z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Tytuł zaoferuje nam aż 7 na 7, a do tego unikatowe rozwiązanie z zakresu znaków i systemów rozwoju gry. Prawdziwe „Must have”, łącznie z Prissy Princess.

Liczne systemy bonusowe występujące w grach

Powoli już zmierzając w kierunku końca chcielibyśmy zaznaczyć wam jeszcze o dwóch istotnych punktach, które są szalenie ważne z punktu widzenia graczy i samego Play N’ Go. Ich gry dysponują licznymi systemami, które poznacie po wejściu do rozgrywki. W klasykach będą to rozwiązania Gamble (tj. Hazardu), z kolei w nowinkach przede wszystkim Scatter i Wild. Będą one uzupełnione przez Bonus, Scatter, Jackpot oraz Free Spins. Każda z tych funkcji nacechowana jest czym innym i może wam zapewnić ciekawe, pasjonujące wręcz rozwiązania. W grę wchodzą dodatkowe, mini gry zaimplementowane w systemie, ale też ogromne zestawy darmowych spinów czy mnożniki. W połączeniu z oferowanymi przez kasyna zestawami promocyjnymi otrzymacie doskonały pakiet. Bonus powitalny, reload bonus (doładowanie gotówkowe), cashback, free spins – to tylko część tego, co będą mogli zrealizować gracze korzystający z wideo slotów – i innych – od Play N’ Go.

Uwaga! Gry tego studia dostępne są również w trybie demo. Dzięki temu sprawdzicie mechanizmy i systemy stosowane w slotach. Jest to rozwiązanie w pełni darmowe, które nie wymaga zakładania nowego konta. Nie ma też obaw o czas, bowiem gra jest nieograniczona i sami uznacie, kiedy warto ją skończyć. A następnie… cóż, przyjdzie czas na lepsze efekty na żywo!