Największe wygrane w kasynach

Największe wygrane w kasynach to prawdziwa esencja

To właśnie one sprawiają, że inni gracze z całego świata próbują swojego szczęścia, robią to systematycznie i grają o prawdziwe pieniądze. Co równie ważne i ciekawe, w sieci jackpoty progresywne, czyli te największe, budowane przez samych użytkowników, rozbijane są średnio co kilka dni. Co prawda trzeba wziąć pod uwagę, że gra naprawdę dużo ludzi, to mimo wszystko można śmiało założyć, że wszyscy mają równe szanse, a wygrywa tylko jeden, pojedynczy spin. Dwa lata temu czytaliśmy o Norwegu, który wszedł wieczorem po pracy na swoje konto, po czym zakręcił jeden – JEDEN – spin o maksymalnej wartości w swoim ulubionym wideo slocie. To wystarczyło by sięgnął po przeszło 11 milionów euro. Nigdy nie wiadomo kiedy to szczęście spłynie na nas i jakie będą wiązały się z tym konsekwencje. Pewne jest natomiast to, że to ogromne emocje i doskonała rozrywka, z której spróbować może właściwie każdy pełnoletni człowiek. Nic nie stoi na przeszkodzie. W tym krótkim artykule rozmawiamy właśnie o wygranych, po czym przejdziemy do dania głównego, czyli największych wygranych, jakie świat internetowy widział. Jest o czym mówić, bowiem to kwoty potężne. Wystarczy, że już teraz nadmienimy iż w wielu kasynach internetowych średnia pula jackpotów sięga ok. 50 milionów złotych, a zwykle jest to dużo więcej. I teraz pomyślcie sobie, że każdego dnia ktoś wygrywa milion, co akurat nie jest szczególnie trudne. Zapowiedź niezła? To wyobraźcie sobie, że kwota, którą podaliśmy w opowieści powyżej jest znacznie niższa od rekordu, który ustalono i wpisano do księgi rekordów Guinessa w zakresie hazardu online. Zaintrygowani?

Poznaj historię prawdziwych szczęściarzy

Poznaj historię prawdziwych szczęściarzyŚwietnym przykładem na to jak wygrywać był kiedyś Archie Karas, Amerykanin greckiego pochodzenia zaczął grać z budżetem 50 dolarów, po czym po trzech latach dorobił się fortuny rzędu 40 milionów. Wszystkie jednak środki inwestował katastrofalnie, przegrywając wszystko, aż w końcu skończył w więzieniu, co było ostatecznym pożegnaniem jednego z najbardziej rozpoznawalnych graczy świata. Wiele szczęścia miał też Elmer Sherwin z USA, który trwa razy trafił jackpota progresywnego. To najwyższa możliwa kumulacja, którą znajdziecie niemalże w każdym kasynie internetowym. Za pierwszym razem trafił 5 milionów, a biorąc pod uwagę, że jego szansa na sukces wynosiła 1 do 5 milionów, może to szokować. Drugim razem, ładnych kilka lat później sięgnął po kolejnych 21 milionów dolarów. Obecnie szczęśliwy gracz ma 92 lata i dalej lubi dobrą rozrywkę, część pieniędzy przekazał jednak na cele dobroczynne i na walkę z huraganem Katrina.

Nieznacznie inaczej ma się sprawa w kasynach internetowych, gdzie gra się jednak o większe pieniądze. Rekordem do tej pory jest ten z Finlandii, ustalony 20 stycznia 2013 roku, kiedy to wygrano 17 milionów 861 tysięcy 813 euro, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje ok. 75 milionów. Tak potworna kwota to absolutny rekord, który ciężko przypuszczać, że będzie jeszcze pobity. Oczywiście jest to jednak możliwe, ponieważ Mega Fortune w którym ten bilans ustalono, wciąż jest niezwykle popularnym tytułem. Do tego dochodzi świetne zakręcenie za… 25 centów, które dało graczowi jednego z kasyn aż 11 milionów 736 tysięcy 375 euro. To kolejny cudowny rekord, tym razem niskiej stawki.